Free Porn

Ooops... Error 404

Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

U pensionua Metush Islami, punëtor i dalluar i Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjilan

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan, me rastin e pensionimit të Metush Islamit, punëtor idalluar i Këshilit të Bashkësisë Islame në Gjilan, ka organizuar...

Muaji i Mevludit- Ditëlindjes së Muhamedit a.s. u shenua edhe në xhaminë e fshatit Livoq i Ulët

Për nder të këtij muaji, sot në xhaminë e fshatit Livoq i Ulët , KBI në Gjilanka organizuar një manifestim të pasur me Kuran,...

KBI Gjilan organizon Mevlud për nder të ditëlindjës së pejgamberit Muhamedit a.s.

Sot, me datë 8 Tetor 2022, në Malishevë , konkretisht në Xhaminë e Fshatit Malishevë të Ulët, Kshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan,...

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan ndihmon shërimin e Amelës

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan sot ka dorëzuar mjetet e tubuara nëpër xhamitë e Komunës sëGjilanit 8960.42 €, familjes së Amela Nezirit (6...

KBI në Gjilan ndau 100 pako ushqimore dhe 1000 kg mish të kurbanit për jetimët e Gjilanit

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan nëpërmjet Shoqatës Humanitare “Bereqeti”, e cilafunksionon në kuadër të Bashkësisë Islame të Kosovës, ndau 100 pako ushqimore...

Myftiu i Turqisë Prof. Dr. Ali Erbash vizitoi Këshillin e Bashkësisë Islame në Gjilan

Myftiu i Turqisë Prof. Dr. Ali Erbash i shoqëruar nga Myftiu i Kosovës Naim Tërnava mebashkëpunëtorë, ambasadori i Turqisë në Prishtinë, Çagri Sakar dhe...

KBI në Gjilan mbajti takimin vjetor me mërgimtarë

Nën organizimin e Këshillit të Bashkësisë Islame në Gjilan, u mbajt takimi tashmë tradicional vjetor me mërgimtarët. Në fjalën përshëndetëse të krye imamit Iljas Efendi...

Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan organizoi kursin intenziv veror për fëmijë

Me moton ta mësojmë fenë tonë, Këshilli i Bashkësisë Islame në Gjilan organizoi kursin intenziv veror për fëmijë.Përgjat një muaji nxënësit arritën të mësojn...

Stay Connected

0FansaPëlqeje
3,912NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles